Την προηγούμενη εβδομάδα οι αγαπημένοι μας αστέρες του Χόλιγουντ, έστρωσαν γιορτινά τραπέζια και ευχαρίστησαν το Θεό για όλα τα καλά που τους έχουν συμβεί. Το Instagram πήρε φωτιά και γέμισε με χαμόγελα, όμορφες ευχές καθώς και με πλούσια φαγητά.

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

thankful.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kylie (@kyliejenner) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Happy thanksgiving.. family.. forever..

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Priyanka Chopra (@priyankachopra) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

So much to be Thankful for 🤗🙏🏽 Happy Thanksgiving Everyone 🧡💛🧡

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Lily Aldridge (@lilyaldridge) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

so thankful wow

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kendall (@kendalljenner) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Happy thanksgiving from the Hill girls! 🍁🦃🍽🧡💛 @loganrae_hill @mackinley_hill

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Taylor Hill (@taylor_hill) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Thankful you picked me 💕

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Khloé (@khloekardashian) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Happy Thanksgiving 📸 By @mertalas And @macpiggott ❤️

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Natasha Poly (@natashapoly) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Gratitude today and always for every moment, lesson, and person that has blessed my life and helped me forward… including all of you ! Thank you always for your support and love !!!! Happy Thanksgiving to those celebrating 🙂 x

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Gigi Hadid (@gigihadid) στις

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Getting in the mood for … Thanksgiving ! 🍁🍁🍁 #holidayweekend #sweaterweather @marajohair 📸 @stewartshining

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) στις